Yol Bisikleti

YOL BİSİKLETİ

İnce tekerlekleri, anında hızlanan sistemleri ve kusursuz görünümüyle deneyimli sürücüler için tasarlanan yarış – yol bisikleti seçenekleri

 

Uzun yolların insanıysanız, özgürlüğü doruklarda yaşamak istiyorsanız, bisiklet sürmeden duramıyorsanız bir yol bisikleti edinin. Accell Bisiklet’in kaliteli ve estetik yol bisikleti markalarından birisi ile yolların ve sürüşün keyfine varın.

 

İnce tekerlekleri, anında hızlanan sistemi ve kusursuz görünümüyle deneyimli sürücüler için tasarlanan yol bisikletleri, günlerce hatta haftalarca süren yolculuklar yapmanızı sağlar. Profesyonellerin tercihi olan Accell Bisiklet’in size sunduğu markalar, sorunsuz ve kesintisiz bir sürüş deneyimi yaşamanız için mükemmel seçimlerdir. Üretim teknolojisi, dünya trendini takip eden renk ve tarzlarıyla size bir bisikletten beklediğiniz tüm özellikleri sunarlar. Türkiye’nin en büyük bisiklet üreticileri arasında olan Accell Bisiklet, size unutulmaz deneyimler yaşatan Bisiklet Markaları sunuyor.

Yol dikkat ister, sürücü ise performans

 

Yol bisikletleri, diğer bisikletlere oranlara hafiftir. Üzerinde amortisör bulunmaz. Bu özelliği onun daha hızlı ve akıcı şekilde yol almasını sağlar. Gövdesi darbelere dayanıklıdır. Uzun yolda ihtiyacınız olan yükleri taşımak için heybe asacak yerleri mevcuttur. Dikkat ve konsantrasyon isteyen bir sürüş gerektirdiğinden deneyimli sürücüler için tasarlanmıştır. Performans açısından en iyi sürüşe sahip bisiklettir. Yol bisikletine sahip olmadan önce bir şehir veya dağ bisikletiyle deneyim kazanmanız gerekmektedir.

 

Yol bisikleti üretimi konusunda uzman olan Accell Bisiklet, ürünleri ile profesyonel sürücülerin tüm ihtiyaçlarını karşılar. Bisiklet tutkunuzu güçlendirecek tasarımları ve teknolojisiyle size kusursuz bir sürüş sağlar.

social-fbsocial-vmsocial-insocial-yt

Copyright © 2015 Accell Bisiklet San ve Tic. A.Ş. her hakkı saklıdır.