headers-markalar-23
Carraro

Carraro, bir asıra yakın tecrübesi ve sektördeki yüksek know-how’ı ile yarışlar sırasında maksimum performansı hedefleyen sporcular kadar, günlük bisiklet kullanıcılarına da hitap etmektedir.

Carraro bisikletleri rakiplerinden teknik mükemmellik, üstün performans, göz alıcı tasarımlar ve innovasyon ile hemen ayrılmaktadır. Güvenlik konusu da ciddi standartlar ile çalışan markanın kendine güvendiği başka bir nokta olarak öne çıkmaktadır. Carraro’nun bütün segmentlerindeki bisikletleri en sıkı Avrupa Standartları ile üretilip defalarca test edilerek kullanıcılara ulaştırılıyor. Ayrıca tüm bisikletler kapsamlı bir kullanım, bakım ve garanti el kitapçığı ile kullanıcısına en rahat satış sonrası deneyimini sağlayacak şekilde satılıyor.

Marka geniş servis ağı, detaylı barkod sistemi ile izlenebilen ürün sistemi ve tüketici koruma kanununa dayanan satış sonrası garanti politikasıyla bir bisikletten fazlasını isteyen müşterilerine beklentilerini vermek konusunda başarılı bir grafik çiziyor.

Carraro, 1924’den beri yüksek kalitesi ve yenilikçi dizaynıyla bisiklet tutkunlarına hayallerindeki özgürlük hissini yaşatıyor.

www.carrarobisiklet.com

Ghost Bisiklet

1993 yılında Almanya’da küçük bir atölye olarak yola çıkarken herhalde kimsenin aklında bu kadar uzağa gidilebileceği yoktu. Arka arkaya gelen dizayn ödülleri ve piyasada bir çok profesyonel bisikletçinin dikkatini çekmesi Ghost’un bu hızlı yükselişinin bir tesaüften ibaret olmadığını kanıtlar nitelikte adeta. Ghost’un kısa sürede bisiklet dünyasında saygı ile karşılanan bir marka konumuna gelmesinde en büyük pay şüphesiz ki yeni teknolojileri bisikletlerine büyük bir başarıyla entegre edebilmelerinde saklı. Kullanılan kaliteli bisiklet parçaları, teknolojinin sınırlarını zorlayan inovatif dokunuşlar ve tüm tasarım çevrelerince saygı duyan dizayn ödülleri Ghost’u popüler ve öne çıkan bir marka yapıyor.

Bisiklete olan tutkularını planlama, mühendislik, tasarım ve üretim adımlarında heyecanla harmanlayarak kullanan Ghost, mevcut know-how ve tecrübelerini profesyonel sporcuların istek ve fikirleri ile birleştirerek mükemmel bisikletlere hayat veriyor.

www.ghostbisiklet.com

Lapierre, bisiklette estetiğin ve güzelliğin yansıması olarak değerlendirilen bisikletler üretir. Bisikletinizi yolda, dağda ya da sadece spor ve keyif için kullanmayı planlıyorsanız hayalinizdeki bisikleti Lapierre’in koleksiyonunda bulabilirsiniz. Fransa’nın üst segment dağ bisikleti klasmanında lider markası olan Lapierre günümüzde bu liderlik payesi için gözünü dünya pazarına dikmiş durumda.

60 yıldan fazla süredir teknolojik innovasyon, estetik, detaycılık ve deneyimi bir potada eritmeyi başaran Lapierre özellikle yüksek teknoloji içeren inovatif ve ses getiren teknolojiler konusunda piyasada ciddi bir saygınlığa sahiptir.

Estetik ve teknolojinin Fransız dokunuşu ile biraraya gelerek hayat bulduğu yer olan Lapierre ailesine katılmak bir bisikletçi için ayrıcalıktır.

www.lapierrebisiklet.com

Whistle Bisiklet

Whistle, profesyonel sporculardan, sadece günlük hayatında veya hobi olarak bisiklet kullanan insanlara kadar bütün bisiklet kullanıcılarının her segmentte maksimum performansı uygun bir fiyatla elde edebilmesi ilkesi ile yola çıkmış bir bisiklet markasıdır.

Whistle dikkatle seçilmiş kaliteli parçaları yüksek teknoloji ürünü kadroları ve göz alıcı tasarımları ile bir araya getirip  müşterilerine sunmayı hedef alır. Elinize aldığınız bir Whistle modelinin, dikkatle yapılan planlama ve çalışmalarla bir araya getirilmiş en iyi parçalardan oluştuğundan ve mevcut fiyat aralığında alabileceğiniz en iyi performansı vereceğinden emin olabilirsiniz.

www.whistlebisiklet.com

Geniş ürün yelpazesi ve kalitesi ile XLC yedek parça ve aksesuarları Accell Bisiklet farkıyla sizlere ulaşıyor.

social-fbsocial-vmsocial-insocial-yt

Copyright © 2015 Accell Bisiklet San ve Tic. A.Ş. her hakkı saklıdır.