Şehir Bisikleti

ŞEHİR BİSİKLETİ

Şehir bisikleti ile şehrin kalabalığından sıyrılarak kendinize zevkli bir yolculuk yaşatabilirsiniz

 

İşinize veya markete giderken ya da sadece gezinti için sahip olabileceğiniz şehir bisikleti ile artık mesafeler yakın, yolculuklar keyifli. Türkiye’nin bisiklet üreticisi Accell Bisiklet’in güvencesi ve kalitesi ile sahip olacağınız şehir bisikletleri ile yolculuklar artık sevdiğiniz bir etkinliğe dönüşecek. Bisiklet tutkusuna yeni kapılanlar için uygun olan bu bisikletler, konfor ve güvenlik ön plana alınarak üretilmiştir. Hızınıza uyum sağlayan, çabuk tempoya girmenizi sağlayarak size zindelik katan şehir bisikletleri, günlük kullanıma elverişlidir.

 

Tekerlekleri orta kalınlıkta ve düzdür. Şehrin zorlu sokaklarında güvenle ilerleyebilmeniz için dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kimi modeller trafikte kolay fark edilebilmesi için sinyalizasyon sistemine ve ön-arka ışıklara sahiptir. Ayrıca kirlenmeyi önlemek için çamurluğa sahip şehir bisikleti modelleri de vardır. Yük taşımanızı kolaylaştırmak için için heybe ve sepet takma yerleri bulunur.

Yaşam tarzınızı değiştirmenin vakti geldi…

 

Şehir bisikleti, yol bisikletine geçiş yapmak isteyenler için muazzam bir başlangıçtır. Sürüşün keyfini kaliteli ve estetik bisikletler üreten Accell markalarından birisi ile tadın. Türkiye’nin en teknolojik üretim hattına sahip olan Accell Bisiklet, size sorunsuz bir sürüş sağlayacak ve bisiklet tutkunuzu güçlendirecektir.

 

Bir çok renk ve tarzda şehir bisikleti üreten Accell Bisiklet’in modelleriyle kendi tarzınızı belirleyebilir, global trendleri takip eden tasarımlarına sahip olabilirsiniz.

 

Accell Bisiklet, bisiklet kullanımını yaygınlaştırmayı, böylece sürdürülebilir bir dünya ve sağlıklı bir nesil oluşturmayı hedefler. Sizler de amaç ve tarzınıza göre olan bisikletinizi seçin, iyi bir yaşam tarzı yaratın.

social-fbsocial-vmsocial-insocial-yt

Copyright © 2015 Accell Bisiklet San ve Tic. A.Ş. her hakkı saklıdır.