Dağ Bisikleti

DAĞ BİSİKLETİ

Spor yapmak ve özgürlüğü hissetmek için dağların en uygun yer olduğunu düşünenler için tasarlanmış dağ bisikleti, Accell kalitesi sizlerle buluşuyor.

 

Macera, adrenalin ve dağ… Sizi bu muazzam hislerle buluşturan dağ bisikletleri, Türkiye’nin başarılı bisiklet markası Accell güvencesiyle birden fazla marka seçeneği ile sizlere sunuluyor. Karşılaşacağınız her engeli kolaylıkla aşan, sizi yarı yolda bırakmayan ve uyumlu bir sürüş sağlayan bu bisikletler ile artık özgürsünüz.

Dağ Bisikletleri, kalın ve dişli tekerlekleri, darbelere dayanıklı gövdesi ve estetik duruşu ile diğer türlerden ayrılırlar. Arazilerde kolaylıkla yol almak için üretilen bu tip bisikletler, diğer bisiklet türlerine oranla daha ağırdır. Tur, gezinti ve uzun yol için de elverişlidir. Engebeli arazide zorlanmadan yol kat etmeniz için amortisör takılmıştır.

Aradığınız mutluluk iki teker üzerinde

 

Macera arayanlar ve doğada kendini daha iyi hissedenler için üretilen dağ bisikletleri ile unutulmaz deneyimler yaşayabilir, bilmediğiniz bir dünya keşfedebilirsiniz. Egzersiz yaparak gezmenin hazzını Accell Bisiklet’in Markalarından birisi ile yaşayın. Hem zinde kalmak, hem de doğayla baş başa olmak için mükemmel seçenekler.

Sürdürülebilir bir dünya ve sağlıklı bir nesil için bisiklet sürmeyi yaygınlaştırmayı hedefleyen Accell Bisiklet, sürücülerin her ihtiyacına yanıt veren bisikletler üretir. Siz de yaşam tarzınıza en uygun bisikleti seçerek, muhteşem deneyimler yaşayabilirsiniz.

social-fbsocial-vmsocial-insocial-yt

Copyright © 2015 Accell Bisiklet San ve Tic. A.Ş. her hakkı saklıdır.