Çocuk Bisikleti

ÇOCUK BİSİKLETİ

Çocuklarınıza koskoca bir yaşam tarzı hediye edebilir, Accell Bisiklet güvencesiyle onu güvenli ve sağlam bir çocuk bisikleti sahibi yapabilirsiniz.

 

Sokaklar, çocuklar içindir. Bisiklet ise onların sokağı keşfedeceği en sağlıklı yöntemlerden biridir. Accell markalarının Çocuk Bisikleti modelleri ile hem spor yapmasını sağlayabilir hem de ona bisiklet tutkusunu aşılayabilirsiniz. Okul dışında ilgilenebileceği, ona sosyallik ve dikkatini toplama yeteneği kazandıracak bisikletler Accell uzmanlığı ile üretiliyor ve ithal ediyor. Türkiye’nin bisiklet üreticisi Accell, size dayanıklı, güvenli ve şirin tasarımlara sahip çocuk bisikletleri sunar.

Ona Bisileti yani Özgürlüğü öğretin

 

Tıpkı çocukluğumuzda yaşadığımız gibi onlarla da bisiklet sürmenin keyfini tanıştırabilir, spor yaparak eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Ona bir çocuk bisikleti alarak, yolda daha dikkatli olmasını, karşılaşacağı engellerle başa çıkabilmesini ve kendisine ait bir dünya oluşturmasını sağlayabilirsiniz.

4-12 yaş arası çocuklar için özel olarak tasarlanmış bisikletlere göz atın. Onlar için en iyisini alın. Accell bisiklet, bisiklet sürmenin dünyaya ve sağlığa olan yararının farkında. Siz de çocuklarınıza bisiklet sürmeyi öğreterek, onlara zindelik katan, doğayı keşfetmelerini sağlayan ve çevreye zarar vermeyen bir hobi aşılayabilirsiniz.

social-fbsocial-vmsocial-insocial-yt

Copyright © 2015 Accell Bisiklet San ve Tic. A.Ş. her hakkı saklıdır.